آغاز اعمال جراحی ارتوپدی بیمارستان جامع زنان محب یاس

آغاز اعمال جراحی ارتوپدی بیمارستان جامع زنان محب یاس

  گفتگو با دکتر محمدرضا  گیتی  متخصص ارتوپد (فوق تخصص جراحی شانه) در خصوص آغاز اعمال جراحی و راه اندازی کلینیک فوق تخصصی ارتوپدی بیمارستان جامع زنان محب یاس

دکتر  محمدرضا  گیتی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران در مصاحبه اختصاصی با روابط عمومی بیمارستان جامع زنان محب یاس شروع جراحی های فوق تخصصی ارتوپدی در بیمارستان را اعلام کردند . ایشان با تاکید بر اجرای اهداف بیمارستان در جهت ایجاد یک بیمارستان جنرال ، ضمن تشکر از مسئولین بیمارستان در خصوص تهیه پیشرفته ترین تجهیزات مربوط به اعمال جراحی ارتوپدی اعلام کردند  تا کنون 6 عمل جراحی در این بیمارستان انجام گرفته است که شامل جراحی باز مفصل شانه ، ترمیم پارگی تاندون ، آزاد سازی عصب مچ دست ، تعویض مفصل شانه و آرتروسکوپی مفصل شانه می باشد . لازم بذکر است جراحی آرتروسکوپی مفصل شانه یکی از پیچیده ترین اعمال جراحی ارتوپدی می باشد و فقط در تعداد محدودی از بیمارستان های کشور انجام می گردد و ما امروز مفتخریم که در این بیمارستان این عمل را انجام می دهیم . در پایان دکتر گیتی ابراز امیدواری کردند که کلینیک های فوق تخصصی ستون فقرات ، دست ، زانو ، شانه با حضور اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران  به زودی آغاز به کار خواهد نمود  .


درباره بیمارستان

اين مرکز با كادري مجرب در زمينه هاي بيماري هاي زنان وزايمان، نازايي و IVF، پره ناتالوژي، لاپاراسكوپي و انكولوژي زنان در خدمت جامعه است. يكي از ويژگي هاي مهم اين بيمارستان، ارائه خدمات توسط اساتيد خانم مي باشد. در حال حاضر دانشجويان پزشکي، كارورزان و دستياران تخصصي زنان وزايمان، فلوشيپ نازايي و IVF و پره ناتالوژي زير نظر اعضاي هيئت علمي در اين بيمارستان آموزش مي بينند. علاوه بر رشته تخصصي زنان و زايمان، دستياران پاتولوژي، راديولوژي و بيهوشي نيز دوره آموزشي را در اين مرکز مي گذرانند.