معرفی بخش IPD

معرفی بخش IPD

پزشکIPD : دکتر فاطمه داوری تنها ( متخصص زنان و زایمان ، فلوشیپ نازایی )

 

کارشناس IPD : شیما صادقی

 

 موقعیت مکانی : طبقه دوم

 

ساعت کاری:  شنبه الی چهارشنبه 15-8 پنج شنبه  12-8

 

شماره تماس : 86089058

شماره فاکس: 88948217

 

کدپستی : 1598718311

 

ایمیل : tourism.yas@yahoo.com

 

توریسم درمانی یا به عبارت دیگر گردشگری پزشکی سفری است که با هدف درمان در کشور مقصد انجام می‌شود. یکی از دلایل این نوع درمان، عدم وجود شیوه‌های درمانی مشابه در کشور مبدأ است. علاوه بر این، در برخی موارد برای اقتصادی‌تر شدن درمان نیز توریسم درمانی صورت می‌گیرد.

بیمارستان یاس با هدف خدمت رسانی به بیماران و گسترش شاخص های درمانی در زمینه بیماری های زنان ساخته شد. تصمیم بر این بود که این بیمارستان تنها به بیماری های زنان اختصاص یابد، اما اکنون تصمیم بر این است که بیمارستان به  بیمارستان جنرال تبدیل شود و علاوه بر زنان، مردان نیز در این بیمارستان بستری شوند.

بیمارستان یاس در آذر ماه سال 2014 ساخته شد و دارای 10 طبقه، 14 بخش و 250 تخت جهت بستری بیماران می باشد.

 تابلوهای راهنمای زیادی در این بیمارستان موجود است که برای بیمار و دیگر همراهان مفید است . همچنین یک تابلوی راهنمای بزرگ در طبقه همکف وجود دارد که برای بیماران جهت پیدا کردن مکان مورد نظر مفید می باشد.

ارائه خدمات درمانی با بهترین کیفیت، زمان کوتاه و هزینه مناسب از اهداف این بیمارستان محسوب می شود. متخصصین و پزشکان حرفه ای، در این بیمارستان مشغول به فعالیت می باشند.

ما برای رفاه حال بیماران، امکانات زیادی را فراهم کرده ایم. به عنوان مثال به کافی شاپ می توان اشاره کرد که بیماران و همراهان آنها میتوانند از این مکان استفاده کنند.

ما اتاق هایی را در بهترین بخش بیمارستان به بیماران بین الملل اختصاص داده ایم و تلاش می کنیم بهترین خدمات درمانی را به  بیماران ارائه دهیم.

اتاق های بستری دارای خط مستقیم تلفن، تلویزیون، یخچال، کمد، حمام، اینترنت، سیستم احضار پرستار و ... می باشد.

ما معتقد هستیم که روح و جسم بیمار بسیار ارزشمند است.

 رسالت بیمارستان، ارائه خدمات درمانی با کیفیت در مکانی امن برای همه بیماران عزیز می باشد. 

 

 


درباره بیمارستان

بيمارستاني تخصصي که در آن تا حد امکان در کليه سطوح پزشکي، پرستاري و خدمات عمومي از بانوان بهره گرفته شود که با خواست خداوند متعال پس از بهره برداري اولين پروژه بيمارستاني خاص بانوان در سطح استان تهران باشد. طراحي فضاهاي داخلي و معماري ساختمان بيمارستان با هدف تسريع در بهبود و آسايش بيماران مطابق با استانداردهاي روز دنيا صورت گرفته و با بکارگيري عناصر هماهنگ در رنگ و مصالح ، داراي کيفيتي متفاوت و زيبابوده و تداعي کننده محيط بيمارستاني معمول نمي باشد.